HOME / Pranie tapicerek / Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej Łódź

Obicia kanapy, foteli, sofy, czy innych mebli z czasem mogą tracić na estetyce i stawać się coraz bardziej zabrudzone. Nic w tym dziwnego, gdy są systematycznie używane przez właścicieli, gości, a nawet zwierzęta domowe. Pranie tapicerki meblowej na własną rękę nie jest tak proste jak się wydaje. Każda tapicerka wymaga innego podejścia, a także innych środków piorących, które mogą w odpowiedni sposób przywrócić jej dawny wygląd.

Nasza firma sprzątająca z Łodzi oferuje profesjonalne pranie tapicerek meblowych w domach, biurach i lokalach użytkowych klientów. Usługę wykonujemy bezpośrednio na miejscu, bez konieczności zabierania mebli ze sobą do prania. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych środków piorących, a także odpowiedniego sprzętu, dzięki czemu doczyścimy każdą tapicerkę, przywracając jej estetykę i świeżość.

Czyszczenie tapicerek z dojazdem

Na sofach, kanapach, fotelach często pojawiają się nieefektowne zabrudzenia w postaci plam, zacieków, a wewnątrz gromadzi się kurz, piach i inne nieczystości. Aby Twoje tapicerki meblowe znów wyglądały jak nowe, warto skorzystać z naszych usług. Pierzemy tapicerki mebli z użyciem odpowiednich środków czyszczących, które nie naruszą struktury powierzchni i nie odbarwią koloru. Tapicerka po praniu będzie świeża, pozbawiona bakterii i roztoczy, a także plam i zabrudzeń.

Ogromnym plusem naszej działalności jest to, że tapicerki meblowe pierzemy na miejscu u klienta, nie zabierając przedmiotów ze sobą. W ten sposób już kilka godzin po praniu mebel jest zdatny do użytku. Dojedziemy zarówno w dowolny rejon Łodzi, jak i w pobliskie okolice, by zaoferować profesjonalne i co najważniejsze skuteczne pranie tapicerek meblowych.

Zapraszamy serdecznie!