Pranie dywanów Łódź Bałuty.

Pranie dywanów Łódź Bałuty

Nasza firma sprzątająca w profesjonalny sposób zajmuje się praniem oraz czyszczeniem dywanów, tapicerek i wykładzin z dojazdem do klienta na terenie Łodzi. Jeżeli mieszkasz na Bałutach, zadzwoń do nas, a my zajmiemy się twoim dywanem.

Do prania wykorzystujemy odpowiednie środki chemiczne oraz sprzęt, dzięki czemu powierzchnie będą czyste, świeże, a ich barwy zostaną Pranie dywanów Łódź Bałuty uwydatnione. Posiadamy w tej branży wieloletnie doświadczenie. Zadowolenie i komfort naszych klientów to podstawa w naszej pracy.

Nasze usługi wykonujemy u Państwa w domu lub biurze w znajdującym się w dzielnicy Łódź Bałuty. Również siedziba naszej firmy znajduje się na Bałutach, przy ulicy Jana12, więc szybko dojedziemy do klienta.

Czyszczenie dywanów i tapicerek oraz wykładzin zajmuje nam ok. pół godziny, a wszystko wykonujemy na miejscu.

Stosujemy metodę szamponowania, która jest bezpieczna dla dywanów, a ponadto pozbywamy się w ten sposób roztoczy i mikroorganizmów. Dywany i wykładziny zyskują świeży zapach i nastroszony włos.

Przyjmujemy jednorazowe zlecenia, ale chętnie podejmiemy się trwałej współpracy. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy sprzątającej na terenie Łódź Bałuty!

PRANIE DYWANÓW CENNIK