HOME / Obszar działania / Pranie dywanów Łódź Górna

Pranie dywanów i wykładzin Łódź Górna

Pranie dywanów Łódź Górna

Dywan to element wystroju wnętrz niemalże każdego domu. Oprócz tego, to także warstwa zabezpieczająca nasze panele lub chroniąca nas przez poślizgiem. Aby dywan nie szpecił naszych pomieszczeń, powinien być on zadbany i czysty. Posiadając w domu zwierzęta lub małe dzieci, które często nieumyślnie wyleją coś na dywan, czy wykładzinę, mamy gwarancję na to, że pozostanie na nich nieestetyczna plama, a włosie poskleja się lub uszkodzi.

Pranie dywanów i wykładzin na własną rękę nie zawsze kończy się sukcesem. W zależności od tego, jaki dywan posiadamy w domu, powinniśmy dobrać do niego odpowiednie środki piorące i metodę, która skutecznie pozbędzie się brudu. To bardzo trudne dla osób, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Właśnie dlatego nasza firma sprzątająca oferuje usługę prania dywanów i czyszczenia tapicerek meblowych lub samochodowych z dojazdem do klienta, w dzielnicy Łódź Górna.

Pranie dywanów metodą szamponowania

Pranie dywanów Łódź Górna

Na początku dywan lub wykładzina muszą zostać dokładnie wytrzepane z kurzu i brudu. Następnie metodą natryskową nanosi się szampon z dodatkiem odplamiacza, który skutecznie pozbywa się plam. Ostatnią fazą jest odsysanie brudu specjalnym odkurzaczem, który uwolnił się z włosia dywanu podczas prania. Zaletą szamponowania dywanów i wykładzin jest nie tylko bezpieczne czyszczenie, ale także szybkie wykonanie usługi, gdyż pranie dywanów metodą szamponowania zajmuje zaledwie pół godziny. Co więcej! Dywan nie pozostaje mokry, lecz lekko wilgotny, zatem jest to dodatkowy komfort dla użytkowników.

Nasza profesjonalna firma sprzątająca gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i niskie ceny! Ponadto nie oczekujemy, że klient przyjedzie do nas z dywanem lub tapicerką. Sami dojeżdżamy do zleceniodawców, którzy mieszkają lub prowadzą firmy w dzielnicy Łódź Górna i nie tylko!

PRANIE DYWANÓW CENNIK