Czyszczenie tapicerek i pranie dywanów Aleksandrów Łódzki

Pranie dywanów Aleksandrów Łódzki

Z biegiem czasu każdy dywan, wykładzina lub tapicerka ulegają zabrudzeniu. Doczyszczenie zabrudzeń na tapicerce samochodowej lub meblowej nie jest proste. Tak samo sytuacja przedstawia się z dywanem. Pranie dywanów powinno być dostosowane do materiałów, z których wykonany jest dywan, aby nie uszkodzić jego runa.

Od lat zajmujemy się praniem dywanów, na których pojawiły się niechciane plamy lub które po prostu straciły swój elegancki i estetyczny wygląd z biegiem czasu.

Pranie wykładzin i czyszczenie tapicerek

Pranie dywanów Aleksandrów Łódzki

Doświadczenie i praktyka pozwoliły nam wypracować idealną metodę, która sprawdza się zarówno podczas prania zwykłej wykładziny, drogiego dywanu lub czyszczenia samochodowej tapicerki. Wykorzystujemy do tego metodę szamponowania, która jest skuteczna, bezpieczna dla materiałów i korzystna cenowo!

Szamponowanie to inaczej pranie dywanów za pomocą piany. Na początku dywan lub wykładzina musi zostać dokładnie wytrzepana z brudu. Następnie natryskiem nanosimy szampon z dodatkiem odplamiacza. Wszystkie środki do szamponowania, których używamy podczas pracy, są sprawdzone i dobrane odpowiednio do usługi. Pianę z odplamiaczem rozprowadza się po dywanie specjalną szczotką, a na koniec odsysa się brud za pomocą odkurzacza "sucho-mokro".

Nasza metoda daje gwarancję na to, że dywan, wyczyszczona tapicerka lub wykładzina będą znów wyglądały jak nowe, a co więcej, mikroorganizmy i roztocza zostaną z nich usunięte. Powierzchnia pozostanie czysta, a runo nieuszkodzone.

Obszarem naszej pracy jest Łódź i okolice, dlatego otrzymując zlecenie od firmy lub klienta indywidualnego z Aleksandrowa Łódzkiego, chętnie podejmiemy się wyzwania i wyczyścimy tapicerkę lub dywan w zaledwie pół godziny!

Zachęcamy do kontaktu!

PRANIE DYWANÓW CENNIK