Pranie dywanów Konstantynów Łódzki

Pranie dywanów Konstantynów Łódzki

Każdy dywan lub wykładzina, z czasem traci swój elegancki i świeży wygląd. Dochodzą do tego plamy i zabrudzenia, których często nie da się usunąć zwykłą wodą z płynem. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nasza firma sprzątająca, którą od wielu lat tworzą zaufani profesjonaliści.

Pracujemy na terenie Łodzi oraz okolic, zatem dojazd do Konstantynowa Łódzkiego nie będzie dla nas żadnym problemem.

W ramach naszych usług wykonujemy pranie dywanów oraz wykładzin, a także czyszczenie tapicerek samochodowych i meblowych. Korzystamy ze skutecznej metody prania i czyszczenia, dlatego dajemy gwarancję wysokiej jakości usługi i zadowalających efektów.

Pranie dywanów z dojazdem do klienta

Pranie dywanów Konstantynów Łódzki

Dbamy nie tylko o tapicerki i dywany, ale także o komfort naszych klientów. Właśnie dlatego przyjeżdżamy na miejsce do domu lub firmy, która znajduje się w Łodzi lub w Konstantynowie Łódzkim i wykonujemy usługę czyszczenia lub prania szybko i skutecznie oraz w niskich cenach.

Do czyszczenia tapicerek lub prania wykładzin wykorzystujemy metodę szamponowania. Oznacza to, że pianą z odplamiaczem usuwamy brud, następnie odsysając go odkurzaczem typu sucho-mokro.

Szamponowanie posiada jedną ogromną zaletę, o której zawsze wspominamy naszym klientom. Piana nie tylko pozbywa się roztoczy i mikroorganizmów, ale także pozostawia runo dywanów czyste, świeże i miękkie, nie obciążając go i nie niszcząc.

Wystarczy zadzwonić do nas, a my z całą ekipą sprzątającą przyjedziemy do Konstantynowa Łódzkiego, aby pozbyć się niechcianego brudu z tapicerki, czy dywanu.

PRANIE DYWANÓW CENNIK