czyszczenie wykładzin Łódź

Z biegiem czasu każda wykładzina traci swój estetyczny wygląd, a co za tym idzie, wygląda na zużytą i brudną. Zwykłe odkurzanie wykładzin nie wystarczy, aby utrzymać je w czystości i zachować ich estetykę.

Wykładziny są szczególnie popularnym podłożem w biurach, przedszkolach, firmach i hotelach. Są przyjemne w użytkowaniu, zapewniają ciepło, a za sprawą swojego gęstego runa, doskonale tłumią dźwięki. Wykładziny posiadają dużo więcej zalet, lecz warto także skupić się nad ich pielęgnacją i czyszczeniem. Czy wystarczy co kilkudniowe odkurzanie wykładzin, aby przez wiele lat zachwycały one swoim idealnym wyglądem i miękkością? Niestety nie!

Pranie wykładzin metodą szamponowania

Pranie wykładzin "domowymi" sposobami, może okazać się niebezpieczne dla samego podłoża, gdyż łatwo w ten sposób uszkodzić jego włókna. Nasza firma oferująca pranie dywanów, a także czyszczenie tapicerek, zapewnia również profesjonalne pranie wykładzin z dojazdem do klienta na terenie całej Łodzi.

Jeśli chcesz, aby wykładzina w Twoim biurze, firmie, hotelu lub nawet domu, wyglądała znów jak nowa, skontaktuj się z nami. Dzięki praniu wykładzin naszą sprawdzoną metodą, pozbędziemy się nie tylko brudu, kurzu i roztoczy, a także wgnieceń spowodowanych przez meble.

Czyścimy wykładziny u klientów z Łodzi, wykorzystując do tego metodę szamponowania, która nie niszczy runa, lecz doskonale oczyszcza podłoże z wszelkich nieczystości i także bakterii oraz ewentualnych grzybów.

Metoda szamponowania przy czyszczeniu wykładzin, polega na wytrzepaniu ich z suchego brudu, a następnie naniesieniu odplamiacza przy pomocy specjalnego pistoletu. Za pomocą okrągłej szczotki nanosimy środek piorący, a nadmiar szamponu i resztki brudu trafiają do naczynia zbiorczego.

Pranie wykładzin oraz dywanów metodą szamponowania jest bardzo skuteczne, szybkie i bezpieczne. Zachęcamy klientów z Łodzi do skorzystania z naszej usługi prania wykładzin w biurach, domach, hotelach i przedszkolach.